PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

NOVINKY NA NAŠICH PRODEJNÍCH MÍSTECH

Pozvánka na valnou hromadu JPServis, a.s.

Představenstvo společnosti JPServis, a.s. svolává na den 25. května 2016 v 13.00 hodin valnou hromadu akcionářů společnosti JPServis, a.s. Místo konání v sídle společnosti Praha 4, Chodovská 228/3, zasedací místnost 1. patro

PONTy nabízejí nově Loterii Fortuna

Na přání našich zákazníků jsme na našich prodejnách začali nabízet produkty Loterie Fortuna. Její nabídka je ve srovnání s konkurencí totiž velmi zajímavá.

PONT Marketů v pražském metru, první je na Střížkově

Síť prodejen PONT Market, kterou provozuje akciová společnost JPServis, má ode dneška již 26 provozoven. Nejnovější z nich nabízí své služby cestujícím pražského metra, kteří nastupují nebo vystupují ve stanici Střížkov. Koncept „convenience prodejen“ pod značkou PONT úspěšně funguje na veřejných místech s velkým pohybem lidí.

SÍŤ NAŠICH PROVOZOVEN V ČESKÉ REPUBLICE

 

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.