PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

Přední provozovatel retailových sítí ve veřejné dopravě a zdravotnictví po celé České republice.

NOVINKY NA NAŠICH PRODEJNÍCH MÍSTECH

PONTY OPĚT PARTNEREM NÁRODNÍHO DNE ŽELEZNICE

V sobotu 23.9.2017 se v železniční stanici Bohumín koná již tradiční Národní den železnice. Pořadatelem jsou České dráhy, ale jedním z partnerů jsou i naše prodejny PONT Market. Pokud Vás zajímá historie nebo doprava obecně, tak si zde rozhodně přijdete na své. Podívejte se na oficiální stránky akce na www.denzeleznice.cz

OFICIÁLNÍ OTEVŘENÍ NÁDRAŽÍ V NÁCHODĚ

Síť prodejen PONT Market, kterou provozuje akciová společnost JPServis, otevřela v Náchodě svou 20. provozovnu na železniční síti SŽDC. Zdejší stanice prošla celkovou modernizací včetně prostorů k doplňkovým službám pro cestující. Tato provozovna spadá do nového konceptu, který je určen pro menší nádraží. Cestující zde najde vše potřebné na cestu, od potravin, chlazených nápojů, čerstvého pečiva až po drogistické zboží, či denní tisk.

PONT Praha Florenc v novém

Jedna z nejúspěšnějších prodejen PONT Market se nachází na Ústředním autobusovém nádraží v Praze na Florenci. Byla otevřena v červnu 2009. Již v červnu 2017 však byl dokončen její kompletní re-modeling. Prostor je přehlednější a vzdušnější. Součástí je větší kapacita pro předchlazování nápojů, která se zvlášť hodí nyní v sezóně.

SÍŤ NAŠICH PROVOZOVEN V ČESKÉ REPUBLICE

 

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.