PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

NOVINKY NA NAŠICH PRODEJNÍCH MÍSTECH

Jízdenky GWTrain

Od 11.12.2016 obsluhuje rychlíky mezi Plzní a Mostem nový privátní dopravce GW Train. Jízdenky na tyto spoje v Plzni na nádraží nyní koupíte pouze v naší prodejně PONT Market.

Informace hledejte na Facebooku

Naše koncepty teď najdete také na sociálních sítích. Pokud tedy chcete znát aktuální informace a chcete, aby Vám neunikla žádná naše nabídka, tak "likujte" naše stránky.

Remodeling provozovny Minit Praha Hl.nádraží

V rámci re-brandingu naší provozovny Fornetti Caffé na novou značku Minit proběhl i remodeling provozovny Minit Praha hl.nádraží. Jeho součástí bylo zajištění lepšího vystavení sortimentu, optimalizace výrobních procesů za účelem zvýšení plynulosti výdeje zboží i zvýšení kvality vizibility a teplých nápojů. Vyzkoušejte sami.

SÍŤ NAŠICH PROVOZOVEN V ČESKÉ REPUBLICE

 

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.