PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

NOVINKY NA NAŠICH PRODEJNÍCH MÍSTECH

PONT Praha Florenc v novém

Jedna z nejúspěšnějších prodejen PONT Market se nachází na Ústředním autobusovém nádraží v Praze na Florenci. Byla otevřena v červnu 2009. Již v červnu 2017 však byl dokončen její kompletní re-modeling. Prostor je přehlednější a vzdušnější. Součástí je větší kapacita pro předchlazování nápojů, která se zvlášť hodí nyní v sezóně.

NOVÁ PROVOZOVNA PONT MARKET NÁCHOD

Dne 1.6.2017 jsme pro Vás otevřeli novou provozovnu PONT Market v Náchodě. Nachází se v prostorách nově zrekonstruovaného vlakového nádraží. Součástí prodejny je i shop in shop našeho konceptu Minit s prodejem čerstvě rozpěčeného pečiva a teplých nápojů.

Jízdenky GWTrain

Od 11.12.2016 obsluhuje rychlíky mezi Plzní a Mostem nový privátní dopravce GW Train. Jízdenky na tyto spoje v Plzni na nádraží nyní koupíte pouze v naší prodejně PONT Market.

SÍŤ NAŠICH PROVOZOVEN V ČESKÉ REPUBLICE

 

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.