PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

NOVINKY NA NAŠICH PRODEJNÍCH MÍSTECH

Remodeling provozovny Minit Praha Hl.nádraží

V rámci re-brandingu naší provozovny Fornetti Caffé na novou značku Minit proběhl i remodeling provozovny Minit Praha hl.nádraží. Jeho součástí bylo zajištění lepšího vystavení sortimentu, optimalizace výrobních procesů za účelem zvýšení plynulosti výdeje zboží i zvýšení kvality vizibility a teplých nápojů. Vyzkoušejte sami.

Pozvánka na valnou hromadu JPServis, a.s.

Představenstvo společnosti JPServis, a.s. svolává na den 25. května 2016 v 13.00 hodin valnou hromadu akcionářů společnosti JPServis, a.s. Místo konání v sídle společnosti Praha 4, Chodovská 228/3, zasedací místnost 1. patro

PONTy nabízejí nově Loterii Fortuna

Na přání našich zákazníků jsme na našich prodejnách začali nabízet produkty Loterie Fortuna. Její nabídka je ve srovnání s konkurencí totiž velmi zajímavá.

SÍŤ NAŠICH PROVOZOVEN V ČESKÉ REPUBLICE

 

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.