PONT MARKET CENTER BIO POINT MOMENTO Café

Franchising

Jednou z možností rozvoje našich prodejen je i forma franchisingu. Ta je založena na úzké spolupráci franchisora a franchisanta. Naše společnost je v této oblasti schopna nabídnout výhody velkého podniku, ale současně se vyvarovat jeho nevýhod. Tato forma spolupráce u nás neubíjí vlastní iniciativu a kreativitu partnerů, ale naopak díky silným značkám, dobrému systému a již uzavřeným klíčovým partnerstvím nabízí kvalitní zázemí pro budování takto fungujících projektů. Samozřejmostí je u nás individuální přístup k franchisantovi, který není nijak v rozporu s vypracovaným informačním, logistickým a marketingovým systémem, což v konečném důsledku znamená silné zázemí pro franchisanta.

První prodejna provozovaná na způsob franchisy byla otevřena v roce 2007. V současné době nabízíme spolupráci na bázi franchisy v rámci všech našich konceptů prodejen (viz níže).

 

Typ provozoven: convenience store
První provozovna: 1995
V současnosti provozovaných vlastních provozoven: 26
Počet provozoven ve franchise: 1
vhodné lokace: vlaková a autobusová nádraží, stanice metra, nemocnice, business parky…

 

Fornetti Caffé

Typ provozoven: prodej čerstvého pečiva a občerstvení
První provozovna: 2001
V současnosti provozovaných vlastních provozoven: 15
Počet provozoven ve franchise: 2
vhodné lokace: vlaková a autobusová nádraží, stanice metra,, nemocnice, business parky…

BIO POINT

Typ provozoven: prodej racionální výživy, produktů s certifikací BIO a FairTrade
První provozovna: 2010
V současnosti provozovaných vlastních provozoven: 5
Počet provozoven ve franchise: 0
vhodné lokace: městské aglomerace, obchodní centra, nádraží, stanice metra

 

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, nás neváhejte kontaktovat s nezávaznou poptávkou na e-mailové adrese franchising@jpservis.com.

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.