Více než 24 let úspěchů

Historie společnosti

2015 - Pokračujeme v rekonstrukcích našich provozoven. Další je v Fornetti Caffé Česká Třebová nebo PONT Market Fakultní nemocnice Hradec Králové. Zároveň jsme vybudovali první provozovnu se značkou Momento Café v Olomouci. Připravili jsme další provozovnu BioPoint. Tentokrát v horním vestibulu metra Ládví.

2014 - Přistoupili jsme k postupné rekonstrukci starších provozoven. První takto zrekonstruovaná byla v Plzni hl.n. Zároveň i nadále pracujeme na rozvoji společnosti. Otevřeli jsme další provozovnu PONT Ostrava hl.n.

2013 - Otevíráme novou provozovnu PONT Market ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze na Karlově náměstí a provozovnu PONT a Fornetti Caffé na nově zrekonstruovaném hlavním nádraží v Ústí nad Labem. Zároveň bylo prvně použito nové logo značky PONT Market ve tvaru nákupního koše.

2008 - V září se nám ve spolupráci s Českými drahami, a.s. podařilo otevřít zcela novou prodejnu v Říčanech, kde vedle obvyklého servisu zajišťujeme i prodej jízdenek. Tento nový rozměr prodeje se pak odráží i v samotném názvu prodejny - Ticket PONT Center. Samozřejmě i v rámci této prodejny zůstává zachován jednotný ráz typický pro celou naši obchodní síť.

2007 - Na přelomu jara a léta přibyly ke stávajícím prodejnám PONT další dvě nová střediska, tentokrát v Kolíně a Opavě. Obě prodejny jsou situovány u vlakového nádraží a nabízí tak cestujícím servis s vysokým standardem, na jaký jsou u nás již po mnoho let zvyklí.

2006 - V roce 2006 jsme zprovoznili hned 4 nové prodejny PONT, a to v Táboře, Prostějově, Kroměříži a v Ostravě - Svinov. Všechny provozovny přiléhají k železničnímu nádraží a jsou tak otevřeny především cestující veřejnosti.

2005 - Následoval reopening provozovny v Hradec Králové, standardní prodejna PONT a jako přidaná hodnota exkluzivní rychlé občerstvení v rámci jednoho komerčního prostoru nádraží ČD.

2004 - V první polovině roku byly otevřeny prodejny v Praze Libni a Břeclavi. Druhá polovina roku se nesla v duchu realizace standardní prodejny PONT a nového konceptu provozu rychlého občerstvení v nově vystavěné budově interních oborů Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

2020 - rok jsme začali rekonstrukcí provozovny Minit Olomouc a otevřením první provozovny franchisového konceptu Fruitisimo. V červnu byla otevřena prodejny PONT to go na autobusovém nádraží v Českém Krumlově.

2019 - dokončili jsme dlouho očekávanou rekonstrukci naší klíčové prodejny PONT na Masarykově nádraží a Kolíně a otevřeli nové prodejny v Karlových Varech a Sokolově.

2018 - Začínáme rozvíjet novou značku BistroPoint, pod kterou provozujeme bistro ve FN Hradec Králové a FN u Svaté Anny v Brně. Zároveň uvádíme v život inovovanou značku PONT to go. První prodejna v tomto vylepšeném konceptu je v srpnu otevřena v Havlíčkově Brodě.

2017 - Pokračuje neustálý rozvoj - v tomto roce byla otevřena další provozovna na nádraží v Náchodě a Českých Budějovicích.

2016 - V únoru jsme pro veřejnost slavnostně otevřeli novou prodejnu PONT Market přímo na stanici metra Střížkov. Součástí nové prodejny je rovněž sázková kancelář FORTUNA.

2011 - Pokračuje rozvoj sítě prodejen BioPoint. Jedna z možných implementací konceptu je i formou tzv. shop in shop. Koutek BioPoint byl tedy aplikován i do nově otevřené provozovny PONT Market v Liberci.

2010 - Začátkem února jsme otevřeli novou již druhou prodejnu nové značky BioPoint,která se specializuje na produkty z oblasti zdravé výživy. Druhá prodejna se nachází v hale hlavního nádraží v Brně.

2009 - V lednu 2009 byla nové otevřena nová prodejna Fornetti Caffé v Kladně. Zajímavostí této prodejny je, že leží jako jediná v nákupním centru OÁZA. V červnu 2009 proběhlo znovuotevření prodejny PONT Praha Hlavní nádraží a otevření nové prodejny PONT Praha Florenc. Od září je také v provozu prodejna v "The Park" v Praze na Chodově. Prodejna je vyvedena ve zbrusu novém vizuálním konceptu.

2002 - V březnu byla otevřena prodejna v Přerově v rámci nově zrekonstruovaného nádraží, na jaře další v Pardubicích a v prosinci byla slavnostně otevřena jubilejní 10. prodejna v Plzni.

2001 - Společnost JPServis, s.r.o. byla transformována na akciovouspolečnost JPServis, a. s. s novou organizační strukturou. V dubnu byly otevřeny další prodejny v Praze na Hlavním nádraží a na podzim v Brně na hlavním nádraží.

2000 - Na jaře jsme otevřeli prodejnu na nádraží v České Třebové, na podzim další na nádraží v Olomouci a v prosinci v Praze na Smíchovském nádraží. Všechny obchodní střediska nesou výrazný rukopis a image jednotné servisní sítě pro cestující.

1998 - Otevřeli jsme novou prodejnu v Praze na Karlově náměstí jako ukázku naší prodejny "PONT" v městské aglomeraci.

1996 - Převzetí 100 % podílu společnosti JPServis, s.r.o. firmou Jídelní a lůžkové vozy, a.s. a stávající název provozoven byl pozměněn na "PONT".

1995 - Švédská společnost PRIAB a Jídelní a lůžkové vozy, a.s. zakládají společnost JPServis, s.r.o. K příležitosti 150 let příjezdu prvního vlaku do Prahy byly otevřeny dvě moderní obchodní střediska s původním názvem "POINT" na Masarykově nádraží v Praze jako ukázka nové vize přístupu k cestující veřejnosti.