top of page

Losování o věcné ceny

Aktualizováno: 3. 4. 2023

I v letošním roce jsme rozhodli odměňovat všechny stávající zaměstnance společnosti JPServis, a.s. věcnými cenami. Na konci každého měsíce proběhne slosování, kde z osudí bude vylosován jeden zaměstnanec, který následně do 15ti dnů obdrží výhru. Každé losování je vždy natočeno. O vítězi se pak dozvíte z e-mailingu, kde si můžete video prohlédnout. Cena výherci bude předána osobně Chief Operations Officer nebo Regional Manager.


A na jaké výhry se můžete těšit?


Únor: tablet Březen: mobilní telefon Duben: poukázka na wellness pobyt Květen: poukázka do obchodu ALZA Červen: poukázka do Národního divadla včetně ubytování v Praze Červenec: týden placeného volna Srpen: poukázka do obchodu IKEA Září: poukázka do obchodu ALZA Říjen: poukázka na nákup potravin Listopad: večeře pro dva (degustační menu v restauraci) Prosinec: poukázka na dovolenou


Věříme, že tyto odměny jsou pro všechny zajímavé, a že se je na co každý měsíc těšit. Pro výhru je kromě trochy štěstíčka také potřeba splnit podmínky pro zařazení do osudí. Vyhrát může zaměstnanec, který:


  1. pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí

  2. má uzavřenou řádnou pracovní smlouvu na HPP

  3. odpracoval minimálně 3 měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost delší než 14 dní nebo neplacené volno)

  4. není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy


Držím vám palce!


Ing. Ondřej Čermák

Chief Operations Officer

JPServis, a.s.

148 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page