top of page

Nové webové stránky a Interník

Aktualizováno: 18. 3. 2021

To, že jsme 1. března spustili nové webové stránky společnosti už asi víte, když čtete tyto řádky. Spuštěním však rozhodně jejich vývoj nekončí.

Žijeme v době digitální a během posledního "divno"roku jsme byli svědky toho, jak se změnil život většiny lidí na planetě. Ano museli jsme se rychle naučit akceptovat elektronická média a mnozí jsme zjistili, že mohou být dobrým pomocníkem. Proto nebývale rychle začala být elektronická platforma ještě důležitější i pro naší firmu. Budeme se snažit efektivně web a sociální sítě využít ke komunikaci se zákazníky, ale dobrým sluhou mohou být rovněž v interní komunikaci mezi jednotlivými středisky, centrálou a nebo samotnými pracovníky.

Prvním počinem v této oblasti je tento newsfeed, jak se dnes moderně říká. Půjde o seznam novinek, ke kterým se zatím dostanou ti, kteří znají naše heslo. Postupně vytvoříme individuální přístup pro jednotlivé pracovníky a do takové interní části stránek budeme moci vkládat vše podstatné, chatovat s jednotlivými pracovníky. Uvítáme veškeré Vaše náměty, které by nová verze interních stránek mohla obsahovat. Náměty můžete psát na E-mail marketing@jpservis.com a nebo třeba přímo sem do komentářů tohoto příspěvku. Už k samotnému vytvoření stránek jsme využili poměrně dost námětů od kolegyně z generace, která online světem žije. Děkujeme.


Pokud zde přibyde nějaký zajímavý článek, tak Vás na něj také upozorníme E-mailem.

39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page