top of page

Benefit Aquapalace Čestlice

Aktualizováno: 4. 4.


Kancelář ředitele společnosti

JPServis, a.s.

Chodovská 228/3, 141 00 Praha 4


POKYN ŘEDITELEČíslo: 1 / 2024 ze dne 1. 3. 2024


Určeno pro: všechny zaměstnance společnosti


1/ Benefit Aquapalace Čestlice


Vážené kolegyně a kolegové,


s radostí vám oznamujeme zavedení nového zaměstnaneckého benefitu, který je určen pro všechny zaměstnance naší společnosti. Od 1. dubna 2024 do 31. března 2025 nabízíme každému zaměstnanci možnost využít denní volný vstup do Aquapalace Čestlice pro čtyři osoby každý týden.Permanentky do Aquapalace Praha k zapůjčení pro celou rodinu

Chcete si užít s rodinou den plný zábavy v největším aquaparku ve střední Evropě? Máte chuť relaxovat v rozmanitém saunovém světě s římskými lázněmi a vířivkami? Jásáte, ale cena vstupného je nad vaše možnosti?

Připravili jsme pro vás skvělý benefit: možnost zapůjčit si vstupenky do Aquapalace Praha pro vás – zaměstnance a další 3 rodinné příslušníky! Tento benefit je pro vás a vaše blízké příležitostí, jak si užít nezapomenutelné chvíle plné zábavy a odpočinku ve vodním ráji. Ať už se chcete osvěžit ve vlnobití, relaxovat v termálních bazénech, využít sauny nebo si užít adrenalin na tobogánech, Aquapalace Čestlice nabízí zábavu pro každého.


Pro koho je benefit určen?

Pro zaměstnance společnosti JPServis, a.s.


Co vám permanentka nabízí?

Celodenní vstup pro jednu dospělou osobu nebo dítě do vodního i saunového světa. (Děti do 100 cm mají vstup zdarma, takže permanentku nepotřebují.) Získáváte i možnost krytého parkování. Permanentka však nekryje vaši útratu, jako například za občerstvení, zapůjčení ručníku či prostěradla do sauny a další služby, které se hradí u pokladen před odchodem.

Každá permanentka umožňuje vstup jedné osobě pouze jednou za týden, proto ji není možné využít opakovaně, to je vícekrát v jednom týdnu (například v sobotu i v neděli). Permanentky budeme půjčovat před víkendem a jejich zapůjčení bude potřeba předem rezervovat.

Každý zaměstnanec si bude moci zapůjčit 1 až 4 permanentky na jeden termín.


Jak rezervovat karty pro určitý termín?

Na recepci společnosti JPServis, a.s. osobně, dále také emailem na sekretariat@jpservis.com nebo telefonicky +420 271 003 335.

Ve sdíleném excel souboru (přístup z PC vedoucího prodejny) najdete čtyři permanentky s názvem AQUA CARD 1 2 3 4, kde bude vyznačena obsazenost v jednotlivých týdnech. Pro rezervaci je nutné uvést: jméno, příjmení, osobní číslo, telefonní číslo a den, kdy se chystáte Aquapalace navštívit.

Rezervovat si můžete pouze jeden termín v období od 1. 4. 2024 až do 31. 3. 2025.


Kdy vyzvednout a vrátit permanentky?

Po podpisu a předložení zaměstnanecké karty na recepci společnosti JPServis, a.s. nebo na recepci JLV, a.s. (nonstop).


Vyzvedávejte:

V úterý až pátek.


Vracejte:

Vždy nejpozději v pondělí.


Po domluvě s recepcí je možné využít permanentky ve všední dny. Nutné je však sladit vrácení permanentek zaměstnancem, který si je půjčil před vámi, abyste si je mohli zapůjčit včas. V případě, že nestihnete permanentky vrátit hned v pondělí, volejte neprodleně recepci.


Onemocněli jste nebo se vám rezervovaný termín již nehodí? Co s tím?

V případě, že chcete rezervaci změnit nebo zrušit (například jste onemocněli), neprodleně informujte recepci. Ta permanentky nabídne dalším zájemcům.


Ztratili jste permanentku?

V tom případě vám bude strženo 100,- Kč ze mzdy za každou permanentku. V případě ztráty, nevrácení včas či zneužití bude permanentka neprodleně zablokována, takže ji nebude možné již použít. V případě nevrácení či zneužití permanentek již nebude v budoucnu zaměstnanci umožněno další zapůjčení.

Aquapalace také neakceptuje kopie či foto permanentky v mobilu. Pro vstup musíte vždy předložit zapůjčené permanentky ve fyzické podobě.


Nastal den „D“ a vy vyrážíte do Aquapalace

Aquapalace Praha je otevřen celoročně, najdou se však určité výjimky (například 24. 12., 25. 12. apod.). Před návštěvou si ověřte na webu, zda mají otevřeno ve vámi vybraném termínu a seznamte se s návštěvním řádem. Po příjezdu můžete parkovat zdarma v parkovacích domech P1, P2 nebo na venkovním parkovišti P3. Pro vjezd použijte kartu (permanentku), pro výjezd musíte použít tutéž kartu, aby se vám otevřela závora.

Pro držitele permanentek je zajištěno VIP odbavení ve vstupní hale v Aquashopu. Zde po předložení permanentek a uvedení jména a firmy JPServis, a.s. obdržíte čipové hodinky, které slouží pro objednávku občerstvení, uzamčení skříňky na věci a nákup doplňkových služeb uvnitř areálu. Při odchodu z Aquapalace uhradíte svou útratu u hlavních pokladen a vrátíte čipové hodinky. Mějte na paměti, že permanentky hradí pouze váš vstup, nikoli vaši další útratu!

Permanentka vám umožňuje volně procházet z Vodního světa do Saunového světa a zpět. Potřebujete k tomu pouze čipové hodinky, abyste mohli projít turniketem.

Ještě jedna užitečná informace na závěr zejména pro rodiny s dětmi – šatny jsou společné pro muže i ženy. Cenné věci (mobily, klíče, doklady) je možné uschovat u vstupu u pokladen do speciálních skříněk. Abyste nezatížili váš rozpočet, svačinu i pití si můžete do Vodního světa přinést vlastní. K plavkám si nezapomeňte přibalit pantofle vhodné do vody, ručník a případně i župan.


Věříme, že tento nový benefit přinese radost a uvolnění vám i vašim rodinám. Těšíme se na vaše zážitky a příběhy, jak jste si užili návštěvu Aquapalace.


S přáním mnoha příjemných zážitků


Ing. Marek Cagášek, BA (Hons)

Chief Executive Officer and Member of the Board

186 zobrazení0 komentářů

Kommentare


bottom of page