top of page

Nová éra digitálního marketingu v JPServis: Přechod na vzdáleně ovládané LCD obrazovky

Aktualizováno: 12. 1.

Díky naší neustálé snaze o inovace a zlepšování zákaznického zážitku jsme v JPServisu přistoupili k významnému kroku v oblasti digitalizace našich reklamních ploch. Tradiční plakáty a postery jsou v našich prodejnách dlouhodobě nahrazovány moderními LCD. Současně jsme letos na podzim začali realizovat přechod obrazovkové sítě do režimu vzdálené správy obsahu - Magic Info Samsung

Tento strategický posun přináší řadu výhod:

  1. Flexibilita a aktuálnost: LCD obrazovky umožňují okamžitou aktualizaci obsahu, což znamená, že můžeme reagovat na tržní trendy a nabídnout zákazníkům ty nejnovější impulsní produkty právě v pravý čas.

  2. Efektivní financování: Náklady na implementaci těchto technologií i softwaru jsou kryty prostřednictvím prodeje reklamních ploch dodavatelům. Toto nejen kompenzuje počáteční investici, ale také přináší nový zdroj příjmů.

  3. Online správa obsahu: Většina našich obrazovek je nyní integrována do systému Magic Info. To nám umožňuje centralizovaně spravovat a optimalizovat obsah z jednoho místa, čímž šetříme Váš čas.

  4. Měření efektivity: Díky reportingu a propojení s naším pokladním systémem můžeme analyzovat, jaký vliv mají jednotlivé reklamní spoty na prodej, což nám umožňuje přizpůsobit naše marketingové strategie pro maximální efektivitu.

Chtěli bychom vyjádřit upřímné poděkování všem, kteří se podíleli na řešení počátečních technických výzev a přispěli k hladkému přechodu na tuto novou platformu. Vaše práce a odhodlání jsou zásadní pro úspěch tohoto projektu.

Tato změna je důležitým milníkem v naší cestě za inovacemi a zlepšováním zákaznického servisu i zefektivnění Vaší práce.


71 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page