top of page

Navštívili jsme veletrh Euroshop

Aktualizováno: 3. 4. 2023

Navštívili jsme v uplynulých dnech veletrh EuroShop v německém Düsseldorfu. EuroShop je jedním z největších a nejvýznamnějších veletrhů pro maloobchodní prodejny na světě. Měli jsme zde příležitost vidět nejnovější trendy, technologie a produkty, které jsou k dispozici na trhu. To může mít pozitivní dopad na naši firmu, protože jsme si mohli prohlédnout a vyhodnotit různé inovativní produkty a řešení, které by mohly pomoci zlepšit zákaznický zážitek a efektivitu našich prodejen.


Z množství inspirace, bychom rádi zmínili následující prvky, které nás nejvíce zaujaly.

Dřevěné stojánky na POS jsou příkladem jednoduchého produktu, který může být velmi užitečný pro naši firmu. Tyto stojánky jsou odolnější než stojánky, které v současné době používáme, což by mohlo zlepšit jejich stabilitu a celkovou estetiku.


Automat na přípravu kvalitního sypaného čaje by mohl být další způsob, jak zvýšit nabídku našich teplých nápojů a odlišit se tak od konkurence.Možnost 3D vizualizace grafického návrhu nové prodejny by nám umožnila zlepšit náš návrhový proces a zaručit, že nové prodejny budou funkční a efektivní.


LCD áčka a výstrče pro venkovní marketingovou komunikaci by nám pak poskytla možnost zvýšit povědomí o naší značce a posílit naši přítomnost v místě prodeje.

Velmi zajímavým produktem jsou také LCD panely místo klasických cenovek. Tyto panely upoutají vaši pozornost a výrazně podpoří impulsivní prodej. Dokážeme si je skvěle představit pro náš akční regál.


Získali jsme mnoho inspirace a podnětů, které by nám mohly pomoci posunout naše prodejny dál. Tyto nápady a inspirace budeme nyní analyzovat a vyhodnocovat, jak by mohly být implementovány.

Celkově lze tedy říci, že návštěva veletrhu EuroShop byla pro naši firmu velmi užitečná.


47 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commenti


bottom of page