top of page

PERSONÁLNÍ ZMĚNY NA CENTRÁLE SPOLEČNOSTI

Aktualizováno: 10. 12. 2021

Vážené kolegyně a kolegové, rád bych Vás informoval o dvou personálních změnách, které se v těchto dnech dějí na pozicích v centrále společnosti.
První z nich, kterou jste mnozí z Vás již zaznamenali, je změna v obchodím oddělení. Místo pana Martina Kotýnka, který na svoji vlastní žádost k 30.9.2021 u společnosti končí, nastoupil na pozici regionálního manažera pan Roman Antoňů. Svůj region si během měsíce září již převzal a od 1.10.2021 naplno přebírá zodpovědnost za personální, provozní i obchodní stav svých prodejen.


Tým regionálních manažerů se v následujících týdnech rozroste ještě o třetího regionálního manažera. Vracíme se tak po „Covidové době“ do řízení regionu s týmem tří regionálních manažerů s jasným cílem vrátit se k větší četnosti návštěv i silnější podporou ze strany celého týmu.
Další pozicí obsazenou novým členem týmu je od 1. 10. 2021 šéf nákupního oddělení. Stal se jim pan Jan Nesnídal, který obdobnou funkci vykonával mnoho let u konkurenční společnosti. Vedoucí s jeho osobou budou seznámeni na následující společné provozní poradě. Panu Nesnídalovi velmi záleží na propojení strategie a reality na prodejnách, takže jsme přesvědčeni, že pro naší společnost bude přínosem a bude pokračovat v nastavených cílech. Stávající šéfka nákupu paní Jitka Černá se bohužel rozhodla u naší společnosti ukončit pracovní poměr k 30.9.2021.


Kontakty na nové kolegy jsou zveřejněny na webových stránkách společnosti. Novým kolegům přejeme hodně úspěchů a spokojenost z dobře odvedené práce.

Ing. Marek Cagášek

301 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page