top of page

Slovo ředitele společnosti na začátku roku 2023

Aktualizováno: 2. 2. 2023

Vážené kolegyně a kolegové,

rád bych Vás touto cestou symbolicky uvítal v novém roce 2023 a ještě jednou Vám popřál hodně zdraví a osobní i pracovní spokojenosti.

Bohužel už teď, na začátku roku 2023, můžeme říct, že stojíme na prahu dalšího těžkého období. Z důvodu navyšování nákladů na služby, energie a nájmy, nás čeká období zvyšování cen, což samozřejmě bude mít vliv i na chování našich zákazníků. Společnost ustála krizi spojenou s nemocí Covid a minimálně tak stojíme před obdobím jehož úspěch bude pro nás další výzvou. Je proto velmi důležité, abychom jasně dávali najevo našim zákazníkům, že jsou u nás vítáni a vycházeli jim maximálně vstříc, zejména perfektním zákaznickým servisem, rychlostí obsluhy a také výbornými produkty.

Loňský rok byl ve znamení návratu k normálu. Zaznamenali jsme návrat zákazníků do našich prodejen, se kterým bylo přirozeně spojeno také zvýšení pracovních nároků na Vás všechny. V roce 2022 jsme obsloužili přes 8 milionů zákazníků. Celkové tržby překročily hranici 500 milionů Kč. Ekonomické ukazatele naznačují, že jsme se s tím poprali zdatně a já Vám za to velmi děkuji. Díky Vám, postupně dorovnáváme ztráty předchozích období a současně můžeme pokračovat v důležitém kroku, kterým jsou rekonstrukce našich prodejen a rozšíření prodejní sítě. Aktuálně probíhá rekonstrukce na střediscích v Olomouci. O zásadních aktivitách ve společnosti Vás i nadále budeme informovat prostřednictvím pravidelných emailingů, které Vám zasíláme.

V dohledné době Vám opět zašleme dotazník zaměstnanecké spokojenosti, na které nám také velmi záleží. Budeme rádi za Vaší komplexní zpětnou vazbu.

Ing. Marek Cagášek, BA (Hons)

Chief Executive Officer and Member of the Board

161 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page