top of page

>>NOVÝ<< Zahájení školení EU

Vážené kolegyně a kolegové,


jak jsem vás již informoval v lednovém emailingu, na konci minulého roku se nám podařilo uspět s projektem spolufinancovaným EU – Podnikové vzdělávání ve společnosti JPServis, a.s.


Z toho důvodu jsme již 4. dubna zahájili sérii školení pro směnové vedoucí a prodávající. Věnujeme se praktickým a rozvojovým tématům, kterými jsou sebeřízení a týmová spolupráce, zvládání náročných situací na prodejně či profesionální prodejní dovednosti. Pro vedoucí  prodejen jsou hlavními tématy change management, nastavení cílů a standardů, prodejní dovednosti, vedení lidí a motivace a zvládání náročných situací na pracovišti.


Školení vedou zkušení školitelé, kteří podporují otevřenou atmosféru s cílem pomoci všem účastníkům osvojit si nové techniky přístupu k zákazníkům, anebo se zdokonalit ve znalostech a profesních dovednostech.


Jsem rád, že školení, které již proběhly se nesly právě ve znamení přátelské atmosféry a všichni účastníci odcházeli s dobrým pocitem. Také všem děkuji za aktivní účast a věřím, že nabyté znalosti zúročíte v praxi. Pro vás, které školení teprve čeká, to je dobrá zpráva, že se máte na co těšit!

 

 Školení vedoucích prodejen v Praze


Školení vedoucích prodejen v Olomouci


Přeji pěkný den

 

Ing. Ondřej Čermák

Chief Operations Officer

 

96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page