top of page

Zahájení prodeje kompletací Střížkov

Aktualizováno: 5. 6. 2023

Prodej kompletací zaznamenává čím dál větší úspěchy u našich zákazníků. Jedná se o denně čerstvě připravované bagety, bagetky a nově i chleby s pomazánkou nebo plněné croissanty na slano i na sladko. Touto nabídkou se nám daří oslovit nové zákazníky, kteří dávají přednost čerstvě připravovanému jídlu a nic jiného by si často ani nekoupili.


K přípravě našich kompletací potřebujeme mít kromě šikovných zaměstnanců také vhodné prostory, jak pro skladování surovin tak pro jejich přípravu – kompletaci. A to, jak jistě mnozí víte z vašich provozoven, je zásadní překážkou, proč kompletace nejsou na všech provozovnách.


A protože se neradi vzdáváme, zkoušíme nový způsob, jak na provozovně mít možnost prodeje kompletací – přípravu na stávající provozovně a dovoz na nové místo. V tomto případě nám novou dvojici tvoří prodejna PONT to go Masarykovo nádraží, kde se denně připravují čerstvé kompletace i pro provozovnu PONT to go Střížkov. Jako partnera pro převoz jsme vybrali společnost WOLT, se kterou již téměř rok spolupracujeme ve vybraných městech v oblasti prodeje zboží.


Věříme, že tato služba zaujme nové zákazníky a v budoucnu ji rozšíříme i na další provozovny.

58 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page