top of page

Zvýšení příspěvku na stravování a karta Sodexo Multi Pass

Aktualizováno: 12. 1. 2023

Tento měsíc přicházíme se dvěma novinkami v oblasti benefitu na stravování. První novinkou je navýšení hodnoty stravenky za každou odpracovanou směnu (min. 6,5 hodin na pracovišti) a to ze stávajících 130,- Kč na 180,- Kč. Jistě Vás také potěší, že toto navýšení je v platností od 1. 11. 2022, tedy tato změna se projeví již ve Vaší listopadové výplatě.


Druhou novinkou bude změna ve způsobu vyplácení příspěvku, rušíme papírové stravenky. Každému zaměstnanci po odpracování 2 měsíců v JPServisu, a.s. bude vystavena karta Sodexo Multi Pass Card. Tato multikarta obsahuje Gastro čip (na úhradu jídla) a Flexi čip (úhrada v lékárnách, za dovolené atd.). Dalším předvánočním bonusem bude i automatické nabití Flexi části na 100 Kč, který můžete využít jako volnočasový benefit. Na tuto Flexi část pak budete dostávat další odměny, např. pro jubilanty za odpracované roky ve společnosti apod.


Noví zaměstnanci obdrží do doby vystavení karty Sodexo Multi Pass Card paušál přímo do mzdy. Věříme, že tento druh benefitu s maximálně možným navýšením, bude pro Vás příjemným předvánočním dárkem a zároveň dlouhodobým bonusem v této nelehké době.


165 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page