top of page

Prodejna PONT v Ústřední vojenské nemocnici v Praze-Střešovicích po rekonstrukci opět otevřena

Po kompletní rekonstrukci byla v červnu 2022 opět otevřena prodejna PONT v Ústřední vojenské nemocnici v Praze-Střešovicích.


Tato prodejna je pacientům a personálu ÚVN k dispozici již přes 7 let a těší se velkému zájmu zákazníků. Právě typ tohoto konceptu je pro zdravotnická zařízení vhodný. Snoubí totiž nabídku žádaného typu rychlého občerstvení a nákup balených potravin i věcí dárkových nebo denní potřeby.


Ředitel a člen představenstva provozovatele Ing. Marek Cagášek k tomuto sděluje: „Většina našich prodejen se nachází v dopravních uzlech, ale již máme v několika fakultních nemocnicích vyzkoušeno, že prodejny PONT se perfektně hodí i do zdravotnických zařízení. Proto jsme také koncept upravili a nyní postupně tuto síť rozšiřujeme také v nemocnicích. V neposlední řadě průběžně všechny obchody modernizujeme, abychom si udrželi pozici na trhu.“


Nově zrekonstruovaný obchod ve standardu PONT to go prošel výraznou designovou a produktovou změnou. Rozšířena je nabídka čerstvých výrobků, jako jsou například kompletované sendviče i další občerstvení, včetně zdravé výživy. V provozovně je také prostor k příjemnému posezení. „Obchod vnímáme jako službu pro pacienty a personál, takže další z výhod je i poměrně rozsáhlá otevírací doba. Jsme tu pro zákazníky 365 dní v roce,“ dodává Marek Cagášek.
222 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page