top of page

Slovo ředitele společnosti
Vážené kolegyně a kolegové,


rád bych vás všechny tímto pozdravil a informoval vás o několika novinkách.


Minulý rok 2020 jsme zakončili ztrátou ve výši 12,2 milionu Kč. I přes veškerá opatření a snížení nákladů byla takto vysoká ztráta.

Vzhledem k tomu, že jsme měli finanční rezervy, jsme silná společnost se stabilním zázemím a máme za sebou i naší mateřskou společnost JLV, jsme mohli tuto těžkou dobu ustát. Samozřejmě jsme si také museli zajistit finanční úvěr ve výši 10 milionu Kč z banky na provozní financování. Tímto jsme mohli udržet všechny schopné zaměstnance a v rámci covid opatření fungovat průběžně.

Od ledna 2021 do května 2021 máme ztrátu ve výši 8 milionu Kč. V současné době se situace stabilizuje, tržby se zvyšují a my jsme schopni provozního financování v rámci našeho cashflow.

V případě, že se současná situace udrží a tržby budou i nadále růst, tak do konce roku bychom mohli skončit s černou nulou. Bude samozřejmě záležet, jak se bude vyvíjet covidová situace.

Po prázdninách uvidíme. Věřím tomu, že se následně vrátíme do předcovidového stavu a budeme se i nadále rozrůstat a posilovat naší pozici na trhu.


Moc si vážím všech těch, kteří nás podrželi a i v zhoršených podmínkách chodili do práce i v rámci přesčasů, využívali případně prostoje a byli v tzv. první linii. Samozřejmě tržby nebyly dle plánu a tomu bohužel odpovídalo i odměňování.

Pevně věřím, že se během měsíce července 2021 dostaneme na tržby roku 2019 a tím i odpovídajícímu odměňování, na které jste byli zvyklí.


Jako takové malé poděkování jsem se rozhodl vyplatit každému zaměstnanci na prodejnách mimořádnou odměnu až do výše 3.000,- Kč, která bude ve výplatě za měsíc červen 2021. Vím, že to není žádný zázrak, ale v celku jde o náklad 300 tisíc Kč.

Tuto odměnu dostanou všichni ti, co byli po celou covidovou dobu (březen 2020 - dosud) nám nápomocni a věrni.


V současné době navštěvuji osobně všechny naše provozovny. Některé jsem už navštívil a na další se chystám v průběhu července a srpna 2021. Jsem moc rád za všechny vaše připomínky nebo dotazy. Musím uznat, že některé vaše komentáře jsou pro mě velmi inspirativní.

V případě, že se na prodejně neuvidíme, můžete mi svůj dotaz napsat na email marek.cagasek@jpservis.com a já vám všem (mimo anonymů) odpovím, buď prostřednictvím emailingu pro všechny nebo individuálně.


Všem vám přeji krásné léto, prázdniny dle představ a možností a hlavně plné zdraví.


S úctou


Ing. Marek Cagášek, BA (Hons)

Chief Executive Officer and Member of the Board

243 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page