top of page

Vlastní sběratelská soutěž PONT to go

Na léto jsme pro naše zákazníky připravili zajímavou sběratelskou soutěž. Její koncept vychází z hlavních cílových skupin, které naše prodejny oslovují - cestující se zájmem o železniční dopravu a rodiny s dětmi. Jde o první kampaň, která je zaměřená na podporu značky a vytvoření loajality k ní.


Hlavním přínosem pro nás je to, že partnerem aktivity jsou například i České dráhy a dávají nám velký prostor ve svých mediích.


Takhle například vypadá vstupní stránka WiFi ve vlacích ČD.Přesný pokyn k akci máte uveden na nástěnkách a zároveň bylo zasláno v následujícím E-mailu:


POKYN K AKCI:


Dobrý den,


Jak jsme Vás již informovali, tak 1.7.2021 na našich prodejnách PONT (mimo nemocnic) startuje sběratelská soutěž „Výletíme s českou dráhou“. Partnerem aktivity jsou i samotné České dráhy, takže akce bude mít poměrně zajímavý mediální dosah. Principem je sbírání dílků pexesa, které zákazník může získat za nákup nad 75 Kč v PONTech a nebo jídla v bistru SC Pendolino. Pexeso je v pěti různých barvách dle regionů prodejen. Zákazník, který nasbírá min. 5 (od každé barvy jedno) může zaregistrovat unikátní kód na www.vyletimesdrahou.cz (nebo na webu www.jpservis.com) a může vyhrát jeden z modelů českých dřevěných vlaků. Na webu jsou také podrobnější informace a pravidla soutěže.


Dílky pexesa pro zákazníky:

Dílky pexesa pro zákazníky jste již obdrželi a nebo obdržíte současně s tubusem s marketingovými materiály od dodavatele OnTisk (zadání znělo do 25.6.2021) a to dle přiloženého rozdělovníku. Aktuálně z finančních důvodů nepočítáme s dotiskem, ale maximálně případnou re-distribucí.


Zákazníkům, kteří nakoupili nad 75 Kč nebudeme dílky vydávat automaticky. V prvních dvou týdnech akce (následně dle uvážení podle zájmu a zásoby) pouze vznese prodávající dotaz typu: „Dílky vláčkového pexesa sbíráte?“ Podobný dotaz znáte například ze sběratelských akcí v supermarketech. Dotaz neplatí pro zákazníky nakupující pouze cigarety nebo stále opakující se zákazníky. Hlavní cílová skupina jsou lidé s dětmi nebo železniční nadšenci. Aktivitu můžete také využít k zvyšování průměrného nákupu – informace typu: „Když nakoupíte ještě za 10 Kč, tak získáte sběratelský dílek pexesa a můžete vyhrát.“


Pozn. Dílkem pexesa se rozumí jeden přeložený papírek s dvěma totožnými obrázky vprostřed s perforací pro oddělení. Pokud máte více motivů, tak je možné zákazníkovi dát vybrat.Nejasnosti nebo informace: V případě potřeby doplňujících informací volejte na marketing: 774 904 002 nebo na mail marketing@jpservis.com


29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Bình luận


bottom of page