top of page

Možnost karierního růstu u naší společnosti

Aktualizováno: 3. 3. 2023Vážení kolegové,


rádi bychom vás informovali o několika atraktivních pracovních příležitostech, které máme aktuálně otevřené. Pokud máte zájem o kariérní růst u naší společnosti, neváhejte se přihlásit.

Případně pokud znáte někoho ve svém okolí, kdo by se na některou z pozic hodil, budeme velmi vděční, pokud nám ho/ji doporučíte.


Merchandise Specialist


Merchandise Specialist zakresluje planogramy a zajišťuje jejich pravidelnou aktualizaci ve spolupráci s Produktovými manažery. Dále má na starosti vizuální merchandising a optimalizaci prodejních ploch s cílem maximalizovat prodejní potenciál.


Více informací zdeDevelopment manager Junior


Development manager Junior, se bude především podílet na rekonstrukcích stávajících prodejen, zajišťovat investorský dozoru při realizaci, komunikovat s dodavateli prací, úřady a dalšími dotčenými subjekty. Jde o atraktivní pozici s výkonem práce v terénu i v kanceláři.


Více informací zdeReferent marketingu Junior


V rámci kooperace s marketingovým outsorsorem GSA, budeme nyní společně obsazovat pozici referenta v marketingu. Ten se bude podílet nejen na projektech pro společnost JPServis, ale také pro mateřskou JLV, a.s. Ideální pozice pro začátek kariéry v této kreativní oblasti.


Motivační dopis a životopis je možné zasílat na marketing@jpservis.comPersonalista a mzdová/vý účetní


V neposlední řadě hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Personalista a mzdová/vý účetní.


Více informací zde

147 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page