top of page

Výsledky vyhledávání

Pro „“ bylo nalezeno 289 položek

 • Naše ořechy jsou zkrátka Royal

  Milovníci oříšků, máme pro vás skvělou zprávu! Do sortimentu našich prodejen jsme právě přidali novinku, která potěší každého, kdo si rád pochutná na kvalitních, chutných oříšcích. Představujeme vám K&K Royal Nuts s příchutěmi Mandle pražené solené a Kešu pražené solené, které jsou nyní dostupné ve vakuovém balení. Díky speciálnímu vakuovému balení jsou oříšky K&K nejenže chráněny před vnějšími vlivy, ale také si déle udržují svou křupavost a plnou chuť. Ideální jako zdravá svačinka na cesty, do práce či jen tak na pochutnání. Neváhejte vyzkoušet na prodejnách PONT to go.

 • >>NOVÝ<< Kdo z Vás vyhrál dárkové karty Slevomatu a voucher na nákup potravin

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál dárkové karty Slevomatu a voucher na nákup potravin? Uvidíte ve videu. Ve středu 28. 3. 2024 proběhlo losování o dárkové karty Slevomatu a voucher na nákup potravin. Z osudí byli zcela náhodně vylosováni dva zaměstnanci, kteří následně obdrží své výhry (výhry osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Roman Antoňů předává výhru paní Marcele Obadálkové z PONT to go v Ostravě hlavní nádraží. Druhou výhru předává Regional Manager Bc. Markéta Holá paní Michaele Vrabelové z PONT to go v Českém Krumlově. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy

 • >>NOVÝ<< Rekonstrukce PONT to go a nový Minit na plzeňském hlavním nádraží

  Po mnoha náročných etapách, které doprovázely celý projekt, jsme rádi, že konečně můžeme oznámit otevření dvou prodejen ve zcela kompletně zrekonstruované výpravní budově plzeňského hlavního nádraží. V této lokalitě jsou tak zastoupeny dva naše hlavní koncepty, zrekonstruovaný PONT to go a hned vedle zcela nový Minit. I přes nevelkou výměru PONT to go jsme poskládali nabídku tak, aby ani zde zákazníci nebyli ochuzeni o služby Sazky či Zásilkovny. Prodejna je dále doplněna chlazenou vitrínou s nabídkou pečiva z naší kompletace. Také vedlejší Minit je kromě běžného sortimentu čerstvě rozpékaného pečiva, lahodných hot.dog a teplých i chlazených nápojů, doplněn o kopečkovou zmrzlinu. Přejeme tedy, aby se prodejnám v tomto krásném prostředí dařilo a také mi dovolte poděkovat všem, kteří se na této komplikované investiční akci podíleli. Tým oddělení Development

 • >>NOVÝ<< Výsledky ankety zaměstnanců týkající se vánočního dárku 2024

  Vážení zaměstnanci, v minulém týdnu jsem Vám posílal anketu ohledně možnosti vybrat si vánoční dárek pro rok 2024. Do této doby jsme předávali zaměstnancům vždy vánoční kolekci a sekt. Protože někteří z Vás projevili v našem zaměstnaneckém průzkumu zájem o změnu, zaslal jsem Vám tuto anketu. S výsledkem Vás níže seznamuji. Nejvíce se přikláníte k dárkové poukázce. Proto jako vánoční dárek obdrží každý zaměstnanec v hlavním pracovním poměru dárkovou poukázku Pluxee (bývalé Sodexo) v hodnotě 500 Kč. Všem Vám děkuji za vyplnění ankety. Ing. Marek Cagášek, BA (Hons) Chief Executive Officer and Member of the Board

 • >>NOVÝ<< Pontcast 32 s Petrou Zikánovou a Adélou Zikánovou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 32, bude s vedoucí prodejny PONT to go v Praze hl. nádraží Petrou Zikánovou a Adélou Zikánovou, která pracuje v Momento Café v ÚVN Střešovice. Dozvíte se, jak se na své pozice vypracovaly, i co je v jejich práci naplňuje.

 • Přivítejte jaro s Vanilkovým cappuccinem

  Přichází dlouho vyhlížené jaro a s ním i nová sezónní specialita v prodejnách PONT to go – Vanilkové cappuccino! Připraveno z nejlepšího espressa, obohaceného o lahodnou mléčnou pěnu. Naše cappuccino s příchutí vanilky je dokonalým společníkem pro chladná jarní rána i slunečná odpoledne. Navštivte nás a nechte se unést kombinací bohaté lahodné kávové chuti a sladké vanilky.

 • Jaro voní po pomerančích

  Vyzkoušejte naše jarní speciály z kaváren Momento Café. Naši baristé pro Vás připravili Ledové Americano s nádechem citrusu a Horkou čokoládu s pomerančem. Kterou specialitu si vyberete Vy?

 • Nové unikátní čokolády s motivem Chocopola

  Fandíte lokomotivě "Brejlovec", legendární tramvaji T3 a nebo dáváte přednost krásným malbám Prahy? Až budete mít cestu přes naše prodejny PONT, tak sobě nebo Vašim přátelům můžete udělat radost čokoládou v originálním obalu s motivy Chocopola.

 • Nová káva přímo od farmáře v našich kavárnách

  Od minulého týdne na našich kavárnách nabízíme skvělou novou kávu: G. C. Breigr. Tady jsme pro Vás připravili webovou stránku s obsáhlými informacemi: https://www.jpservis.com/gcbreiger

 • Farma Vlkovec - prémiová vejce z volného výběhu

  Vajíčka pocházejí od spokojených slepiček, které si užívají svůj volný život v přírodě posázavské krajiny. To se odráží i ve výtečné kvalitě každého vajíčka. Nově vajíčka najdete na našich dvou prodejnách - Bio Point Praha hl. nádraží a PONT to go Říčany. Až pojedete vlakem kolem nás a nebo jen povezete děti na nádraží, nezapomeňte si doplnit zásoby do ledničky.

 • Novinky od ptáka Mixiťáka

  Do sortimentní nabídky jsme zařadili několik zajímavých novinek od společnosti Mixit. Teď už Vám tedy tyto nové dobroty budou po ruce na Vašich cestách. Největší novinkou je zařazení tubusů s müsli nebo lyofilizovaným ovocem. Novinkami jsou i Preclíky v Bílé čokoládě s vanilkoua Créme boule Strawberry caramel Narazit u nás můžete i na zajímavý doplňkový sortiment od tohoto dodavatele, který Vám může přijít vhod.

 • To jako opravdu? Kytky k sežrání?

  Nově můžete v našich prodejnách Bio Point ochutnat produkty od dodavatele Rýsárna - Kytky k sežrání. Jedná se o rostlinné alternativy sýrů na bázi ořechů, tzv. rýsy. Dodavatel je známý a věřím, že produkty si najdou mezi zákazníky oblibu.

bottom of page