top of page

Výsledky vyhledávání

Pro „“ bylo nalezeno 310 položek

 • >>NOVÝ<< Pontcast 35 s Alenou Nererovou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 35, bude s paní Alenou Nererovou, která je vedoucí prodejen PONT to go a Minit na plzeňském hlavním nádraží. Dozvíte se, jak na ni, její zaměstnance a zákazníky působí nové prodejny po přechodu z nestandartního provozu, i její dojmy po získání ocenění Vedoucí roku 2023.

 • >>NOVÝ<< Slavnostní ocenění pracovních jubilantů a vedoucího roku 2023

  Vážení kolegové, červnová provozní porada naší společnosti byla výjezdní a byla spojená s oceněním pracovních jubilantů a vyhlášením vedoucího roku 2023. Společně s vedoucími a jubilanty jsme se setkali v rezortu Lions v Nesuchyni u Rakovníka, kde jsme si mohli užít tyto slavnostní okamžiky. Díky skvělému výběru místa a vydařenému červnovému počasí byla akce velice úspěšná. Při slavnostním večeru byli oceněni pracovní jubilanti, kteří ve společnosti pracují již 5, 10, 15 a dokonce i 20 let. Velmi si vážíme možnosti setkat se s těmito kolegy neformálně a předat jim ocenění osobně. Naopak nás mrzí, když někdo pozvání nemůže přijmout. Vedoucí roku je vybírán na základě třinácti kritérií, která jsme zvolili s cílem dosáhnout co nejobjektivnějšího výsledku. Letos se na pomyslné stupně vítězů dostali: Alena Nererová – PONT to go a Minit Plzeň hlavní nádraží Hana Šroubková – PONT to go a Momento Café Praha Střešovice Ústřední vojenská nemocnice Marie Berglová – Minit Brno hlavní nádraží Speciální ocenění za přínos společnosti obdržel Roman Latinák z prodejny PONT to go Praha Masarykovo nádraží. Tato akce byla také spojena se sportovním dnem, kde jsme si mohli porovnat své výkony v minigolfu, stolním fotbálku, bowlingu, stolním tenisu, šipkách a beach volejbalu. Součástí tohoto emailingu je také Pontcast s vedoucí roku 2023 paní Alenou Nererovou.

 • >>NOVÝ<< Rekonstrukcím se ani nemocnice nevyhnou

  Na druhou polovinu července jsme s kolegy a dodavateli naplánovali rekonstrukci prodejny PONT to go ve Fakultní nemocnici Hradec Králové. Předmětem rekonstrukce bude výměna regálů, chladících vitrín, pultu i zápultí, nová podlaha a osvětlení prodejny. Dále necháváme odstranit jeden velký radiátor, díky čemuž se zvýší regálová plocha prodejny a tím i místo pro další sortiment. Věříme, že touto rekonstrukcí se zvýší zákaznický komfort jak pro lékařský personál nemocnice, tak pro pacienty a návštěvníky. V neposlední řadě se bude určitě lépe pracovat i našim kolegům.   Za oddělení Developmentu s přáním krásného léta Štěpán Holzner Chief Development Officer

 • >>NOVÝ<< Kdo z Vás vyhrál dárkové vouchery na dovolenou a do Aqua Palace?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál dárkové vouchery na dovolenou a do Aqua Palace? Uvidíte ve videu. Ve čtvrtek 27. 6. 2024 proběhlo losování o dárkové vouchery na dovolenou a do Aqua Palace. Z osudí byli zcela náhodně vylosováni dva zaměstnanci, kteří následně obdrží své výhry (výhry osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výhercům srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Markéta Holá předává výhru paní Oksaně Voloshyna z PONT to go v Ústřední vojenské nemocnici Praha Střešovice. Druhou výhru předává Regional Manager Bc. Roman Antoňů panu Arturovi Svynarec z PONT to go v Havlíčkově Brodě. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy

 • >>NOVÝ<< Pitný režim

  V Praze dne 25.06.2024 Od 25. června do 31. srpna 2024 bude pro zaměstnance zajištěn pitný režim. Plně si uvědomujeme, že práce na prodejnách je náročná a dodržování pitného režimu bude přispívat k celkově vyšší pracovní spokojenosti. Do pitného režimu jsme nezvolili minerální vody, které nejsou z dlouhodobého hlediska tolik vhodné, ale balené pramenité, které je pro lidské tělo nejlepší. Každý zaměstnanec, který stráví na směně 6 a více hodin má nárok na 1,5l lahev vody (perlivé, jemně neperlivé nebo neperlivé) . Věříme, že tento benefit oceníte.

 • >>NOVÝ<< Změna termínů publikace nových planogramů

  Od srpna měníme harmonogram publikace nových planogramů. Nyní budeme nové planogramy publikovat vždy 14 dnů před začátkem nového měsíce. Planogramy budou také vždy obsahovat akční položky, které budou zvýrazněny žlutým popiskem, viz obrázek níže. To výrazně usnadní práci při označení akčními cenovkami a akčním woblerem, kdy budete přesně vědět, kde se produkty na prodejně nacházejí. Termín pro implementaci zůstává 14 dnů. V případě doprodejů vyřazených produktů z planogramu, je možné použít 25% slevu. Věřím, že tyto kroky pomohou ke zlepšení práce s planogramy.

 • Nový člen v oddělení developmentu

  Dovolte mi přivítat v řadách oddělení developmentu nového kolegu. Po mém příchodu na začátku měsíce května jsme po třech týdnech přivítali další posilu našeho oddělení. Nový kolega Michal Fajfrlík bude mít na starosti akvizice nových obchodních míst. Primárně bychom rádi posílili naši přítomnost ve zdravotnických zařízeních typu nemocnic a poliklinik. Michal má dlouholeté zkušenosti v gastro oboru, kde působil jako obchodník a posléze i jako majitel a provozovatel hotelů a penzionů v Čechách i zahraničí, konkrétně v Rakousku. I zde musel pečlivě vybírat na jakém místě podnikání provozovat tak, aby bylo co nejvíce navštěvované a tím pádem ziskové, což je ta nejlepší kvalifikace pro jeho práci. Těším se na spolupráci a pevně věřím, že ačkoliv se oba prozatím zaučujeme, tak Michalovy zkušenosti a zápal pro práci nás posunou o velký kus kupředu a brzy rozšíříme řady našich provozoven o nová atraktivní místa. Štěpán Holzner Chief Development Officer

 • Letní kávová nabídka

  Během letních měsíců dočasně rozšiřujeme náš sortiment o ochucené ledové kávy, jež měly úspěch v minulých prodejích. Pro letošní rok jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům vylepšené varianty cappuccin. V průběhu léta se u nás setkají s následujícími novinkami: Ledové pralinkové cappuccino – již prodáváte první, které osvěží a potěší jemnou lískooříškovou chutí Ledové vanilkové cappuccino – pro milovníky klasických chutí plánované na červenec Ledové karamelové cappuccino – na závěr sezóny přinášíme na srpen pak lahodnou kombinaci cappuccina a karamelu Věříme, že naše novinky přinesou našim zákazníkům skvělé osvěžení v horkých dnech.

 • Pontcast 34 s Hanou Šroubkovou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 34, bude s paní Hanou Šroubkovou, která je vedoucí na provozovnách PONT to go a Momento Café v Ústřední Vojenské Nemocnici ve Střešovicích. Dozvíte se, jak započala její práce u JPServis, a.s., proč by svou prodejnu neměnila, či jakou knihu by Vám doporučila.

 • Digitalizace a elektronické doručování

  S novelou Zákoníku práce zavádí společnost JPServis, a.s. elektronickou komunikaci zasílání písemností zaměstnancům. Jedná se o zákonné doručování písemností, které jsou jednostranným aktem (nemusí být podpis protistrany). Zjednodušení předávání dokumentů usnadní a zrychlí proces písemné komunikace jak zaměstnanci (nemusí vyzvedávat obálku na poště, dokument bude mít v e-mailu), tak zaměstnavateli (úspora času a nákladů za poštovné). Z nejčastějších dokumentů, které budeme využívat, jsou ukončení neaktivních brigád, zaslání zápočtového listu, ELDP, na vyžádání zaměstnance potvrzení k daním, potvrzení úřadům atd. V období květen - červen bude všem zaměstnancům předložen ,,Souhlas s doručováním písemností …,, kde uvedete svůj soukromý e-mail. Věříme, že jít vstříc digitalizaci je krok správným směrem.

 • Kdo z vás vyhrál dárkové vouchery na dovolenou a do Alzy?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál dárkové vouchery na wellness a do Alzy? Uvidíte ve videu. Ve středu 29. 5. 2024 proběhlo losování o dárkové vouchery na dovolenou a do Alzy. Z osudí byli zcela náhodně vylosováni dva zaměstnanci, kteří následně obdrží své výhry (výhry osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výhercům srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Markéta Holá předává výhru paní Markétě Biróové z PONT to go na Masarykově nádraží v Praze. Druhou výhru předává Regional Manager Dagmar Pavúčková paní Jaroslavě Chlopkové z PONT to go na pražském Ústředním Autobusovém Nádraží na Florenci. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy

 • Sladká zdravá novinka z Hlízova

  Ochutnejte čerstvě lisované sladké medy z rodinného včelařství Hlízov u Kutné Hory. Najdete je na prodejnách PONT to go v nemocnicích a v Bio pointu na hlavním nádraží v Praze. Můžete si vybrat z kvalitních medů lipového, květového a pastového. V nabídce jsou dvě velikosti balení 500g a 950g. Skvěle se hodí na namazání na pečivo nebo jako zdravé oslazení čaje.

bottom of page