top of page

Výsledky vyhledávání

Pro „“ bylo nalezeno 256 položek

 • >>NOVÝ<< Kdo z vás vyhrál poukázku na večeři?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál poukázku na výjimečnou večeři? Uvidíte ve videu. Ve čtvrtek 23. 11. 2023 proběhlo losování o voucher na večeři v restauraci dle výběru v celkové hodnotě 10 000 Kč. Z osudí byl zcela náhodně vylosován jeden zaměstnanec, který následně obdrží výhru (výhru osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výherci srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Roman Antoňů předává výhru paní Miroslavě Runclové z prodejny Minit v Olomouci. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy.

 • >>NOVÝ<< Projekt PEC SPEEDPRO

  V rámci stálého rozvoje, zlepšování našich služeb a nabídky pro naše zákazníky jsme v polovině listopadu spustili pilotní projekt PEC SPEEDPRO, jehož cílem je poskytnout ještě lepší zážitek z našich produktů. Tento krok jsme učinili ve spolupráci s výrobcem UNOX a dodavatelem pečiva La Lorraine a samozřejmě s aktivní účastí jedné z našich klíčových prodejen. Pro pilotní test jsme vybrali provozovnu PONT to go na nádraží v Hradci Králové. Museli jsme přepracovat celý sortiment našich stávajících kompletací a ve spolupráci s šéfkuchařem společnosti La Lorraine, panem Suchánkem, jsme upravili receptury tak, aby všechny nové kompletace byly vhodné pro rychlé zapečení. Díky těmto inovacím jsme nyní schopni na této provozovně nabízet teplý snack, který je připraven v rekordním čase. Zákazník obdrží svou objednávku v rozmezí 15–35 sekund. Věříme, že tato nová služba nejen potěší naše stávající zákazníky, ale přiláká i nové. V dohledné době pilotní projekt rozšíříme ještě na provozovnu BistroPoint v Hradci Králové. Na závěr bychom rádi poděkovali týmu provozovny na nádraží v Hradci Králové za jejich otevřený a pozitivní přístup k tomuto pilotnímu projektu.

 • >>NOVÝ<< Pontcast 28 s Janem Sůrou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 28, bude s vydavatelem jízdních řádů panem Janem Sůrou. Zjistíte, jak se v tištěné verzi dá řešit aktualizace spojů, anebo jak vznikla spolupráce JPServisu na prodeji této nezvyklé publikace.

 • >>NOVÝ<< Nová éra digitálního marketingu v JPServis: Přechod na vzdáleně ovládané LCD obrazovky

  Díky naší neustálé snaze o inovace a zlepšování zákaznického zážitku jsme v JPServisu přistoupili k významnému kroku v oblasti digitalizace našich reklamních ploch. Tradiční plakáty a postery jsou v našich prodejnách dlouhodobě nahrazovány moderními LCD. Současně jsme letos na podzim začali realizovat přechod obrazovkové sítě do režimu vzdálené správy obsahu - Magic Info Samsung Tento strategický posun přináší řadu výhod: Flexibilita a aktuálnost: LCD obrazovky umožňují okamžitou aktualizaci obsahu, což znamená, že můžeme reagovat na tržní trendy a nabídnout zákazníkům ty nejnovější impulsní produkty právě v pravý čas. Efektivní financování: Náklady na implementaci těchto technologií i softwaru jsou kryty prostřednictvím prodeje reklamních ploch dodavatelům. Toto nejen kompenzuje počáteční investici, ale také přináší nový zdroj příjmů. Online správa obsahu: Většina našich obrazovek je nyní integrována do systému Magic Info. To nám umožňuje centralizovaně spravovat a optimalizovat obsah z jednoho místa, čímž šetříme Váš čas. Měření efektivity: Díky reportingu a propojení s naším pokladním systémem můžeme analyzovat, jaký vliv mají jednotlivé reklamní spoty na prodej, což nám umožňuje přizpůsobit naše marketingové strategie pro maximální efektivitu. Chtěli bychom vyjádřit upřímné poděkování všem, kteří se podíleli na řešení počátečních technických výzev a přispěli k hladkému přechodu na tuto novou platformu. Vaše práce a odhodlání jsou zásadní pro úspěch tohoto projektu. Tato změna je důležitým milníkem v naší cestě za inovacemi a zlepšováním zákaznického servisu i zefektivnění Vaší práce.

 • Knižní jízdní řád železnice 2023/2024 opět exklusivně v prodeji u nás

  Právě jsme spustili e-shop na adrese www.eshop.ponty.cz, kde si můžete exklusivně předobjednat knižní jízdní řád platný od 10. prosince 2023. Rozesílání bude probíhat od 6.12.2023. Již o den dříve však bude za výhodnější cenu k dispozici na našich prodejnách. Přejeme Vám šťastnou cestu.

 • Proměna v České Třebové

  Nový a moderní design neminul ani naši pobočku PONT to go na vlakovém nádraží v České Třebové. Tato renovace přinesla mnohá vylepšení, která zaručují lepší zážitek pro naše zákazníky i pro naše zaměstnance, kteří na prodejně pracují. Pro větší spokojenost jsme rozšířili naši nabídku. Jednou z hlavních novinek jsou nyní obložená čerstvá pečiva, chutné hot.dogy a samostatný kávový koutek. Děkujeme všem za podporu a těšíme se, že vás brzy uvidíme na naší pobočce PONT to go na vlakovém nádraží v České Třebové!

 • Kdo z vás vyhrál poukázku na nákup potravin?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál poukázku na nákup potravin? Uvidíte ve videu. Ve čtvrtek 26. 10. 2023 proběhlo losování o voucher na nákup potravin v celkové hodnotě 10 000 Kč. Z osudí byl zcela náhodně vylosován jeden zaměstnanec, který následně obdrží výhru (výhru osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výherci srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Dagmar Pavúčková předává výhru panu Pham Hung Doanh z prodejny PONT na pražském Střížkově. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy.

 • Navýšení příspěvku na údržbu pracovních oděvů

  Od 1.10.2023 navyšujeme o 500 Kč měsíční paušální příspěvek na údržbu pracovních oděvů. Celkový měsíční příspěvek tedy je až 1.000 Kč. Tato částka se již nijak nedaní, to znamená, že se jedná o čistý příjem. Pozitivní zprávou jistě je také to, že navýšení pocítíte již ve výplatě za měsíc říjen. Nárok na tuto paušální náhradu mají všichni zaměstnanci, kteří vykonávají pracovní činnost na hlavní pracovní poměr na pozicích prodavač, vedoucí směny a vedoucí prodejny od prvního dne následujícího měsíce po zahájení pracovního poměru. Výše náhrady pro zaměstnance odpovídá pracovnímu úvazku dle pracovní smlouvy. Náhrada je rovnoměrně ponížena o neodpracovaný měsíční fond (nemoc, volno, dovolená apod.) Vše je popsáno v Metodice odměňování zaměstnanců provozoven pro rok 2023 č. M02/2023. Ing. Ondřej Čermák Chief Operations Officer

 • Remodeling v České Třebové

  Dalším investičním počinem v tomto roce byl výrazný remodeling jedné z nejstarších prodejen, kterou naše společnost provozuje, České Třebové. Kromě povinného designového upgradu (který je zde opravdu zřetelný), přinesla tato rekonstrukce i vítané změny provozní, produktové či technické. PONT prošel výraznou úpravou dispozice tak, aby měl personál největší přirozený přehled o pohybu na prodejně a to i přes dva široké nosné sloupy uprostřed jednotky. Došlo také k instalaci chlazené vitríny na kompletace a rozšíření sortimentu o produkt hot.dogu. Také jsme vyměnili na prodejně veškeré chladírenské technologie či zkultivovali zázemí provozu, neboť vnímáme, že pracovat v pěkném prostředí je velmi důležité. Přejeme tedy kolegyním do České Třebové mnoho spokojených zákazníků.

 • Pontcast 27 s Radkou Königovou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 27, bude s dlouholetou vedoucí Radkou Königovou na prodejnách PONT a Minit v Pardubicích. Provede Vás po svém pracovišti a prozradí detaily ohledně správy svých prodejen i ze svého života.

 • Veletrh Host v Miláně

  V říjnu jsme navštívili veletrh Host v italském Miláně. Světovou výstavu zaměřenou na vybavení pro gastro provozy, pekařství, cukrářství a kávu. Tento veletrh nám nabídl nejen možnost setkat se s odborníky a diskutovat o nejnovějších trendech, ale také seznámit se s inovacemi, které mohou výrazně obohatit naše obchody. Z celé řady prezentovaných produktů a řešení nás zaujalo několik klíčových inovací, které by mohly přinést významné výhody pro naše podnikání: Teplé vitríny pro pečivo a To Go sortiment Ideální řešení pro uchování čerstvosti a teploty pečiva a dalších produktů vhodných k okamžité konzumaci. Vajíčkovač The Eggcheff Tento inovativní přístroj nás ohromil svou schopností připravit míchaná vajíčka za pouhých 60 sekund s minimálními požadavky na údržbu a prostor. Vhodné například pro snídaňové menu. Dvoupatrové rollery pro grilování hot dogů Pro naše vyšší provozní potřeby jsme objevili řešení v podobě dvoupatrových rollerů, které efektivně zdvojnásobují kapacitu grilování hot dogů tam, kde by jeden roller nestačil a druhý by se prostorově nevešel. Horké kakaové nápoje Prezentované možnosti v oblasti horkých kakaových nápojů představují příležitost rozšířit naše nápojové menu o nové produkty vhodné do zimních měsíců. Mobilní regálové systémy pro lepší skladový management Mobilní regálové systémy, které jsme viděli, nabízejí vynikající flexibilitu a maximalizaci prostoru, což usnadňuje organizaci a přístup k zásobám.

 • Naše společnost se stala provozovatelem obchodu v Poslanecké sněmovně

  Naše společnost od října letošního roku provozuje obchod Poslanecké sněmovně České republiky. Jsme hrdí na tuto příležitost a těšíme se na to, že budeme moci poskytovat služby na tomto prestižním místě. Nabízíme zde široký výběr občerstvení, nápojů včetně čerstvě mleté kávy.

bottom of page