top of page

Strategický meeting a účast na veletrhu Alimpex

Aktualizováno: 27. 4. 2023

Nákupní oddělení se v březnu účastnilo strategického meetingu. Taková setkání jsou zaměřena na plánování a rozhodování o klíčových otázkách, které ovlivňují budoucnost společnosti. A tak tomu bylo i v našem případě.

Mimo jiné zde bylo přijato rozhodnutí o ukončení spolupráce s firmou Medipoint Services a.s. Prodej léků v síti PONT byl velmi malý a tak jsme se rozhodli věnovat pozornost jiným kategoriím.

Jaroslav Cirkovský na meetingu prezentoval výsledky práce celého týmu za minulý rok a představil priority pro tento rok.

Dále nákupní oddělení pracovalo na shánění dodavatele deštníků, domlouvání obchodních podmínek s dodavateli nebo na uzavírání smluv s novými dodavateli...

Společně s produktovým oddělením jsme se také v březnu účastnili prezentace společnosti Alimpex. Na tomto setkání nám náš dodavatel představil svoji aktuální nabídku chlazeného, mraženého i koloniálního sortimentu od více než 100 dodavatelů. Seznámil nás s novinkami značek jako Polárka, Krajanka, Pâté du Chef, Zorba a s mnoha dalšími specialitami.

29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page