top of page

Výsledky vyhledávání

Pro „“ bylo nalezeno 303 položek

 • Letní osvěžující novinky v Momento Café

  Letní dny bývají úmorné. Proto jsme pro své zákazníky připravili sezónní speciality v podobě osvěžujících domácích limonád s ovocem. Už jste ochutnali? Která Vám sedí více?

 • >>NOVÝ<< Kdo z vás vyhrál dárkové vouchery na dovolenou a do Alzy?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál dárkové vouchery na wellness a do Alzy? Uvidíte ve videu. Ve středu 29. 5. 2024 proběhlo losování o dárkové vouchery na dovolenou a do Alzy. Z osudí byli zcela náhodně vylosováni dva zaměstnanci, kteří následně obdrží své výhry (výhry osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výhercům srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Markéta Holá předává výhru paní Markétě Biróové z PONT to go na Masarykově nádraží v Praze. Druhou výhru předává Regional Manager Dagmar Pavúčková paní Jaroslavě Chlopkové z PONT to go na pražském Ústředním Autobusovém Nádraží na Florenci. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy

 • >>NOVÝ<< Pontcast 34 s Hanou Šroubkovou

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 34, bude s paní Hanou Šroubkovou, která je vedoucí na provozovnách PONT to go a Momento Café v Ústřední Vojenské Nemocnici ve Střešovicích. Dozvíte se, jak započala její práce u JPServis, a.s., proč by svou prodejnu neměnila, či jakou knihu by Vám doporučila.

 • >>NOVÝ<< Digitalizace a elektronické doručování

  S novelou Zákoníku práce zavádí společnost JPServis, a.s. elektronickou komunikaci zasílání písemností zaměstnancům. Jedná se o zákonné doručování písemností, které jsou jednostranným aktem (nemusí být podpis protistrany). Zjednodušení předávání dokumentů usnadní a zrychlí proces písemné komunikace jak zaměstnanci (nemusí vyzvedávat obálku na poště, dokument bude mít v e-mailu), tak zaměstnavateli (úspora času a nákladů za poštovné). Z nejčastějších dokumentů, které budeme využívat, jsou ukončení neaktivních brigád, zaslání zápočtového listu, ELDP, na vyžádání zaměstnance potvrzení k daním, potvrzení úřadům atd. V období květen - červen bude všem zaměstnancům předložen ,,Souhlas s doručováním písemností …,, kde uvedete svůj soukromý e-mail. Věříme, že jít vstříc digitalizaci je krok správným směrem.

 • >>NOVÝ<< Letní kávová nabídka

  Během letních měsíců dočasně rozšiřujeme náš sortiment o ochucené ledové kávy, jež měly úspěch v minulých prodejích. Pro letošní rok jsme se rozhodli nabídnout našim zákazníkům vylepšené varianty cappuccin. V průběhu léta se u nás setkají s následujícími novinkami: Ledové pralinkové cappuccino – již prodáváte první, které osvěží a potěší jemnou lískooříškovou chutí Ledové vanilkové cappuccino – pro milovníky klasických chutí plánované na červenec Ledové karamelové cappuccino – na závěr sezóny přinášíme na srpen pak lahodnou kombinaci cappuccina a karamelu Věříme, že naše novinky přinesou našim zákazníkům skvělé osvěžení v horkých dnech.

 • >>NOVÝ<< Nový člen v oddělení developmentu

  Dovolte mi přivítat v řadách oddělení developmentu nového kolegu. Po mém příchodu na začátku měsíce května jsme po třech týdnech přivítali další posilu našeho oddělení. Nový kolega Michal Fajfrlík bude mít na starosti akvizice nových obchodních míst. Primárně bychom rádi posílili naši přítomnost ve zdravotnických zařízeních typu nemocnic a poliklinik. Michal má dlouholeté zkušenosti v gastro oboru, kde působil jako obchodník a posléze i jako majitel a provozovatel hotelů a penzionů v Čechách i zahraničí, konkrétně v Rakousku. I zde musel pečlivě vybírat na jakém místě podnikání provozovat tak, aby bylo co nejvíce navštěvované a tím pádem ziskové, což je ta nejlepší kvalifikace pro jeho práci. Těším se na spolupráci a pevně věřím, že ačkoliv se oba prozatím zaučujeme, tak Michalovy zkušenosti a zápal pro práci nás posunou o velký kus kupředu a brzy rozšíříme řady našich provozoven o nová atraktivní místa. Štěpán Holzner Chief Development Officer

 • Vyzkoušejte jedlý hmyz!

  S potěšením Vám oznamujeme, že nově rozšiřujeme sortiment vybraných prodejen PONT to go a Biopointu o jedlý hmyz od renomované značky Grig. Nyní máte jedinečnou příležitost ochutnat červíky s různými příchutěmi, křupavé cvrčky či hmyzí chipsy, které jsou nejen chutné, ale také výživné. Tato novinka je ideální volbou pro všechny, kdo hledají zdravé a inovativní snacky. Věřte, že jedlý hmyz představuje nejen zdroj kvalitních bílkovin, ale také udržitelnou alternativu k tradičním potravinám. Neváhejte a vyzkoušejte něco nového!

 • Kdo z vás vyhrál dárkové vouchery na wellness a do Alzy?

  Víte, kdo v tomto měsíci vyhrál dárkové vouchery na wellness a do Alzy? Uvidíte ve videu. V pátek 3. 5. 2024 proběhlo losování o dárkové vouchery na wellness a do Alzy. Z osudí byli zcela náhodně vylosováni dva zaměstnanci, kteří následně obdrží své výhry (výhry osobně předá Chief Operations Officer nebo Regional Manager do 15ti dnů od losování). Výhercům srdečně gratulujeme! Fotografie z minulého předání výhry, kdy Regional Manager Bc. Roman Antoňů předává výhru paní Viviane Natache Chlebowczykové z PONT to go na nádraží v Kolíně. Druhou výhru předává Regional Manager Dagmar Pavúčková paní Jitce Tauchmanové z PONT to go ve VFN na Karlově náměstí. Podmínkou pro zařazení do osudí je: Zaměstnanec pracuje na pozici prodavač nebo směnová(ý) vedoucí Uzavřená řádná pracovní smlouva na HPP Minimálně 3 celé odpracované měsíce (do odpracovaného fondu se .........nepočítá pracovní neschopnost, neplacené volno) Zaměstnanec není ve výpovědní lhůtě nebo nemá vytýkací dopis pro .........neuspokojivé pracovní výsledky ve výplatním dni mzdy

 • Pontcast 33 s Pavlem Vaníčkem

  Další díl Pontcastu, s pořadovým číslem 33, bude s Pavlem Vaníčkem, který pracuje na pozici Marketing Manager. Dozvíte se, jak započala jeho externí spolupráce s JPServis, a.s., co ho na jeho práci těší, či jak tráví svůj volný čas.

 • Změny ve vedení developmentu

  Vítáme v našich řadách nového kolegu! Štěpán Holzner střídá mou osobu na pozici Chief Development Officer. V průběhu května se budeme v řešení úkolů překrývat a proběhne i představovací "kolečko". Štěpán má již řadu zkušeností z gastro oboru, ale také s technologiemi, které používáme i u nás na prodejnách. Kromě toho se pohyboval i v obchodních kruzích, a to je pro tuto pozici podstatné. Proto myslím, že bude cenným přínosem pro společnost JPServis, a.s. Já osobně přeji Štěpánovi mnoho úspěchů v dalších projektech a hodně sil při jednání o nových podnikatelských příležitostech. Zároveň ještě podotknu, že já zůstávám ve skupině JLV, takže i nadále budu s kolegy ve styku, byť nikoli tak úzkém. Děkuji mockrát za spolupráci Vám všem, se kterými jsem měl možnost spolupracovat. Mgr. Tomáš Bogiš Chief Development Officer

 • Křupavá novinka z Itálie

  Tohle opravdu stojí za ochutnání. Do naší nabídky byly přidány poctivé italské pralinky s úžasným lísko-oříškovým krémem. Až budete mít cestu přes naše Pohodlné Obchody Na Trase - PONT, tak je určitě vyzkoušejte. Třeba Vás dostanou tak jako nás. :)

 • Na cestách bez lepku

  Stravování bez lepku už není tak jednotvárné. Dopřát si můžete to co mají rádi na cestách ostatní. Do nabídky prodejny Bio Point Praha hlavní nádraží a do prodejny PONT to go Praha Masarykovo nádraží jsme zařadili tyhle novinky. Co na ně říkáte?

bottom of page