PontCast

P1071259.JPG
pont_cast06PontCast - interní audio magazín
00:00 / 39:31

PontCast 06: Alexandr Satran
vypráví o naší kávě

Pan Alexandr Satran z Tchibo Coffee Service se o naše obchodní sítě stará už přes deset let. Poslechněte si, jak dokáže vyprávět o přípravě kávy a druzích, které nabízíme.

Nebude chybět ani tip na vánoční cukroví.

P1050948.JPG
pontcast05PontCast - interní audio magazín
00:00 / 21:48

PontCast 05: Jak si žijí na prodejně a kavárně v Kolíně

Vyzpovídali jsme pro Vás kolegyně z provozovny PONT to go a Momento Café v Kolíně. Pozvání k mikrofonu Pavla Vaníčka přijala paní vedoucí Jana Štěpařová a směnová vedoucí z Pontu Marie Semančíková. Protože se rozhovor natáčel přímo na kavárně, tak nesměla chybět ani baristka Nikola Škodová.

Možná Vás zaujme třeba jejich zkušenost s vlastní kompletací čerstvých sendvičů. Jak to v Kolíně zvládají?

JPS PONT web novinka.png
pontcast04PontCast - interní audio magazín
00:00 / 32:02

PontCast 04: Předseda představenstva společnosti

Na začátku prázdnin je hostem našeho neformálního pořadu předseda představenstva společnosti pan Bohumír Bárta. Se stravováním na cestách má spojený celý život a profesně se mu věnuje přes 45 let. Začínal jako manipulant ve skladu a postupně se vypracoval na generálního ředitele mateřské společnosti JLV. Byl také v podstatě duchovním otcem většiny zásadních služeb našich prodejen PONT a nebo inicioval příchod Fornetti (dnes Minit) na náš trh. Na tohle všechno se u mikrofonu dotazoval Miroslav Medal. To určitě musíte slyšet.

IMG_20210609_175003.jpg
03 - PontCastPontCast - interní audio magazín
00:00 / 44:40

PontCast 03: Vedoucí roku 2020

V Olomouci jsme pro Vás natočili další díl Vámi již oblíbeného pořadu PontCast. Tentokrát se můžete těšit na dalšího z moderátorů a hlavně celkem 4 hosty. K mikrofonu jsme totiž pozvali všechny vyhlášené vedoucí roku 2020, tedy osoby, které se umístili na 1., 2. i 3. místě. Uslyšíte tedy příjemné povídání u vína s vedoucí z Brna hlavního nádraží Kateřinou Káňovou, České Třebové Lenkou Rybkovou, Náchoda Janou Pállovou a Prahy Masarykova nádraží Romanem Latinákem. Moderuje Miroslav Medal. 

JPS PONT web novinka.png
02 - PontCastPontCast - interní audio magazín
00:00 / 25:21

PontCast 02: Oblastní manažerka Markéta Holá

Markéta Holá je naše nejmladší oblastní manažerka a stará se o region od Náchoda až po Český Krumlov. Každý měsíc tak najezdí více než 6000 km. Doma pak na ní čeká pejsek čivava. To vše a mnohem víc na sebe prozrazuje v dalším vydání našeho PontCastu.

Co Markéta nejvíc nemá ráda na lidech v práci?

01PontCast - interní audio magazín
00:00 / 32:06

PontCast 01: Vedoucí roku 2019 Lenka Rybková

Lenka Rybková pracuje u naší společnosti už více než 20 let. Dlouhou dobu vykonává funkci vedoucí provozoven na vlakovém nádraží v České Třebové. Loni na podzim jedenáct neúprosných kritérií rozhodlo, že je nejlepší vedoucí roku 2019 a získala tento prestižní titul. Díky pandemii však nedošlo k osobnímu ocenění, ale vyhlášení vedoucích probíhalo pouze online. Reakci na toto ocenění jsme tedy všichni vidět nemohli. Kdo jiný by tedy měl být prvním hostem našeho PontCastu?

 

Lenka pracuje v prodejně PONT už od října 1999. Určitě se však najde něco co jí v práci za ty roky vadilo a nebo vadí. Rozpovídala se také o svém černém štěněti nebo kváskování. Přejeme Vám příjemný poslech.

Co je PontCast

PontCast je interní audio platforma určená nejen pro zaměstnance společnosti JPServis, ale také pro jejich přátele nebo rodinu. Neformálním způsobem hovoříme o tématech týkajících se našich zaměstnanců.

Uvítáme jakékoliv náměty a připomínky na E-mailu: marketing@jpservis.com. Dalším hostem můžete být třeba i Vy.

web novinka.png