PontCast

PontCast 01: Vedoucí roku 2019 Lenka Rybková

01PontCast - interní audio magazín
00:00 / 32:06

Lenka Rybková pracuje u naší společnosti už více než 20 let. Dlouhou dobu vykonává funkci vedoucí provozoven na vlakovém nádraží v České Třebové. Loni na podzim jedenáct neúprosných kritérií rozhodlo, že je nejlepší vedoucí roku 2019 a získala tento prestižní titul. Díky pandemii však nedošlo k osobnímu ocenění, ale vyhlášení vedoucích probíhalo pouze online. Reakci na toto ocenění jsme tedy všichni vidět nemohli. Kdo jiný by tedy měl být prvním hostem našeho PontCastu?

 

Lenka pracuje v prodejně PONT už od října 1999. Určitě se však najde něco co jí v práci za ty roky vadilo a nebo vadí. Rozpovídala se také o svém černém štěněti nebo kváskování. Přejeme Vám příjemný poslech.

Co je PontCast

PontCast je interní audio platforma určená nejen pro zaměstnance společnosti JPServis, ale také pro jejich přátele nebo rodinu. Neformálním způsobem hovoříme o tématech týkajících se našich zaměstnanců.

Uvítáme jakékoliv náměty a připomínky na E-mailu: marketing@jpservis.com. Dalším hostem můžete být třeba i Vy.

web novinka.png

Společnost JPServis, a.s.

je provozovatelem maloobchodních sítí prodejen, kaváren a občerstvení, které se nachází v uzlech hromadné dopravy nebo zdravotnických zařízeních po celé republice.

 

více informací o nás

 

© 2021 JPServis, a.s.                    informace o zpracování osobních údajů

Bez názvu-3.jpg
Bez názvu-4.jpg
Bez názvu-5.jpg
Bez názvu-2.jpg
Bez názvu-1.jpg
Untitled-1-6.jpg